Czas na podsumowanie

Po zimowych feriach rozpoczął się II semestr 2011/2012 roku szkolnego. Początek nowego semestru jest okazją do podsumowania pracy i osiągnięć uczniów w nauce i różnorodnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Na początku apelu wicedyrektor szkoły Pani Zdzisława Świętochowska podziękowała nauczycielom za stwarzanie uczniom - poprzez organizowanie konkursów szkolnych i przygotowanie do udziału w konkursach pozaszkolnych - możliwości rozwijania zainteresowań, wykazania wiedzy i promowania szkoły.

Uczniowie klas IV - VI, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i powyżej zostali przedstawieni społeczności szkolnej. Z dumą i satysfakcją prezentowali się przed swoimi koleżankami i kolegami.

Oto wyróżnieni uczniowie:

34.

Piotr Salach

5,1

Następnie Pani wicedyrektor przedstawiła klasy z najwyższą średnią w szkole. Z wielką uwagą uczniowie słuchali wyników, by gromkimi brawami nagrodzić najlepszych.

Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli uczniowie chętnie i licznie uczestniczą w wielu konkursach. Ważnym elementem udziału w konkursie jest nie tylko zdobywanie wiedzy, a także kształtowanie postaw ekologicznych, społecznych i bezpieczeństwa. W dalszej części apelu nauczyciele - organizatorzy konkursów wręczyli uczniom dyplomy i nagrody za ich osiągnięcia.

Sukcesy w konkursach i osiągnięcia sportowe naszych uczniów ... >>

Na zakończenie wicedyrektor szkoły Pani Z. Świętochowska złożyła gratulacje uczniom, którzy godnie reprezentowali szkołę w konkursach wiedzy, artystycznych i zawodach sportowych, życząc sukcesów w II semestrze i na zakończenie roku szkolnego.