Krzysztof Mazur
Anastazja Rogalska
Mateusz Bonat
Aleksandra Mielańczuk
I d
I e
I e
I e
I
II
III
wyróżnienie
Grażyna Bejger
U. Smolińska- Ładziak
Bożena Szoplik
Ekologiczny Konkurs Plastyczny Urzędu Marszałkowskiego woj. Mazowieckiego "Przyroda sama się nie obroni"
Poślada Mikołaj
I e
I
Bożena Szoplik
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik 2011"
Organizator Konkursu - Bożena Szczygielska
Aleksander Panasiuk
IV a
Laureat konkursu
I miejsce w Polsce
Edyta Lipińska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik 2011"
Organizator Konkursu - Bożena Szczygielska
Kiełek Maksymilian
Pleszczyński Michał
Sobiczewska Weronika
Tybulczuk Wiktoria
Jurzyk Kornel
Wojcieszuk Arkadiusz
Waberski Adam
Kulisiewicz Jan
Chojecki Maciej
Krasuski Kacper
Kowalski Miłosz
IV a
V c
III a
V d
V c
IV a
V b
VI a
III a
V e
III a
wynik bardzo dobry
wyróżnienie
Edyta Lipińska
Dorota Saj
Anna Staniszewska
Bożena Szczygielska
Dorota Saj
Edyta Lipińska
Barbara Lewicka
Edyta Lipińska
Anna Staniszewska
Bożena Szczygielska
Anna Staniszewska
Osiągnięcia sportowe
Rodzaj zawodów - etap
Imię i nazwisko ucznia
gra zespołowa chł./dz.
Klasa
miejsce
Imię i nazwisko opiekuna
Indywidualne Biegi Przełajowe
Natalia Konopka
VI b
awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Sylwia Przybyłek
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Dziewczęta
VI b VI c
III
Sylwia Przybyłek
Memoriał Oli Wojciechowskiej /zawody pływackie/
Aleksandra Ilczuk
V d
II, III
Sylwia Przybyłek
Memoriał Oli Wojciechowskiej
Kacper Hołubiec
VI b
II, III
Sławomir Czubaszek, Piotr Korbel
Memoriał Oli Wojciechowskiej
Piotr Gmitrzak
IV d
2 x II miejsce
Sławomir Czubaszek, Piotr Korbel
Memoriał Oli Wojciechowskiej
Grzegorz Gmitrzak,
D. Gut
VI d,
II
2 x I miejsce
Sławomir Czubaszek, Piotr Korbel
Mikołajkowy Turniej - piłka ręczna
Dziewczęta
VI b, VI c, VI e
II
Sylwia Przybyłek
Piłka ręczna - Miasto Siedlce
Dziewczęta
VI b, VI c, VI e
II
Sylwia Przybyłek
Piłka ręczna - Miasto Siedlce
Chłopcy
VI c, VI e
IV
Adam Tomczuk
Mikołajkowy Turniej - piłka ręczna
Chłopcy
I
Adam Tomczuk
Mikołajkowy Turniej - jazda na łyżwach
Zawody Międzyszkolne
Drużyna:
2 dziewczynki:
Julia Bulik
Dominika Łęczycka
2 chłopców