„Wiersze Jana Brzechwy"

W dniu 9 grudnia, na zaproszenie pani Hanny Konasiuk i dzieci z klasy 0 B, odwiedziły naszą szkołę dziewczęta z koła teatralnego przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Mrozach. Młodym artystkom towarzyszyła kadra pedagogiczna - pan Paweł Bieliński Dyrektor Zespołu Szkół przy Zakładzie Poprawczym i schronisku Dla Nieletnich w Mrozach oraz nauczyciele: pani Ewa Olszewska i pani Katarzyna Grosiak.

Goście zaprezentowali montaż słowno -muzyczny pt.„Wiersze Jana Brzechwy", który obejrzały dzieci z klasy 0 B i 0 D oraz świetliczaki z wychowawcami.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały wierszy oraz piosenek popularnych autorów literatury dziecięcej. Zerówkowicze nagrodzili miłych wykonawców gromkimi brawami.

Młodzi artyści przygotowali dla wszystkich widzów słodką niespodziankę oraz świąteczny prezent dla uczniów z klasy 0 B.