WALENTYNKI

Udane dyskoteki w naszej szkole to już tradycja! Na każdej jest dobra muzyka, dobry humor, a co za tym idzie również dobra zabawa.

W poniedziałek 11 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowa dla uczniów klas I-III, którą zakończyliśmy karnawał. Za parkiet posłużył nam korytarz w pawilonie D. Niestety nie przyszło wielu uczniów, ale za to wszyscy co byli, bawili się świetnie przy doskonałej muzyce.

Tego popołudnia towarzyszyły nam też różne rozrywki: taniec z balonami, konkurs z krzesłami, nauka tańca Gangnam Style. Pod koniec zabawy byli wybierani Miss, vice Miss, Mister i vice Mister balu. Najbardziej wytrwali tancerze nie chcieli zejść z parkietu nawet po wyłączeniu muzyki, a gdy zabawa definitywnie się zakończyła padło zasadnicze pytanie: Kiedy będzie następna dyskoteka?

Wszyscy wychodzili zmęczeni, ale zadowoleni.