Przedstawienie
grupy teatralnej CZARY-MARY
z klasy II e

Grupa teatralna z klasy II e pod opieką pani Anny Staniszewskiej zajęła III miejsce w XIX Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej.

Na IV Festiwalu Kultury w Chodowie grupa teatralna „Czary-Mary" zdobyła wyróżnienie. Jedna z Aktorek - Julia Mitura otrzymała wyróżnienie za znakomitą grę aktorską. Julka w naszym spektaklu grała rolę Królowej.

Ola Rytel i Gabrysia Ławecka z klasy II e brały udział w konkursie plastycznym „na żywo" podczas dnia plastyki na IV Festiwalu Kultury w Chodowie. Za swoje prace plastyczne otrzymały wyróżnienie.

GRATULUJEMY

Dnia 23 kwietnia 2014 grupa teatralna „Czary - Mary", składająca się z uczniów klasy IIe przedstawiła spektakl „Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba" autorstwa Wioletty Piaseckiej. Opowieść o królewnie i piekarczyku to nie tylko zabawna historia, ale przede wszystkim przypowiastka z morałem: o rozpoznawaniu prawdziwych wartości w ludzkim życiu, o niedocenianej dziś roli pracy w kształtowaniu charakteru człowieka.

Młodzi widzowie z zainteresowaniem wsłuchiwali się w fabułę, podziwiali kunszt gry aktorskiej swoich rówieśników oraz pomysłową scenografię.

Pani Anna Staniszewska - opiekun grupy teatralnej z dumą prezentowały swoich artystów, którym publiczność nie szczędziła oklasków.