Uroczystość wręczenia stypendiów
Prezydenta Miasta Siedlce

W dniu 6 maja 2014 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Siedlce. Stypendia przyznawane są dwukrotnie w każdym roku szkolnym przez Prezydenta Miasta Siedlce, na wniosek dyrektorów szkół, za zgodą rodziców uczniów. Aby otrzymać stypendium uczeń musi być mieszkańcem miasta Siedlce, posiadać wzorową ocenę z zachowania, osiągnąć średnią ocen co najmniej 4,8 i legitymować się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi na szczeblu co najmniej powiatowym.

W tym roku szkolnym, po I semestrze przyznano 59 stypendiów I stopnia oraz 134 stypendia II stopnia. Z przyznaniem stypendium I stopnia wiąże się wypłacenie jednorazowo kwoty 500 zł a z przyznaniem stypendium II stopnia 300 zł.

Wśród grupy 59 wyróżnionych w dniu 6 maja 2014 r znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły. Są to Aleksandra Sowa z klasy VIa i Mateusz Zadrożny z klasy VId. Listy gratulacyjne wyróżnionym wręczyli: Prezydent Wojciech Kudelski i Przewodniczący Miasta Siedlce Henryk Niedziółka.

Stypendia II stopnia otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły:
1.    Patrycja Dmitrowicz
2. Piotr Gmitrzak