Ślubowanie

uczniów klas pierwszych

W dniu 11 października 2013 w sali gimnastycznej uczniowie klas pierwszych oficjalnie zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej. O godzinie 17.00 wszystkie pierwszaki wraz z wychowawcami: Paniami Jolantą Basiak, Katarzyną Chojecką, Jolantą Kielak, Ewą Kosmalską, Bożeną Litwińczuk, Marzeną Latoch w obecności Pana Dyrektora Daniela Wiszniewskiego i Pani Wicedyrektor Marii Potyra - Dąbrowskiej i bardzo licznie zebranych rodziców uczestniczyli w uroczystym ślubowaniu.

Uczniowie klas pierwszych ślubowali na sztandar szkoły, że będą wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, wytrwale pracować nad sobą, że będą uczniami uczciwymi, zdyscyplinowanymi. Dyrektor Szkoły zaprezentował uczniom i rodzicom sztandar szkoły.

Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Marta Berczyńska z Va.

klasa I a

klasa I b