Laureatka etapu okręgowego
konkursu „List do ojca"
organizowanego przez
Komisję Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP

Miło nam poinformować o zakończeniu etapu okręgowego konkursu „List do ojca" organizowanego przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla i Metodego

Przedmiotem konkursu była praca pisemna na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?". Prace oceniane były według kryteriów: samodzielność pracy, szczerość i autentyczność, umiejętność pokazania roli ojca we własnym życiu dziecka - uczestnika oraz w jego rodzinie, forma i staranność pracy.

Laureatką konkursu została Aleksandra Sowa - uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach. Laureatka wraz z opiekunem lub nauczycielem będą gośćmi senatora Waldemara Kraski podczas spotkania finalistów w Senacie RP połączonego z oficjalnym ogłoszeniem wyników etapu ogólnopolskiego w drugiej połowie listopada.

Dodatkowo senator Waldemar Kraska przyznał nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także okolicznościowe dyplomy.

Lista osób nagrodzonych:
I miejsce - Buczyński Tomasz - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim