strona główna >gazetka1>gazetka2 >gazetka3>gazetka4>gazetka5>gazetka6>gazetka7>gazetka8>gazetka 9>gazetka10>gazetka11>gazetka12>gazetka 13>gazetka14>gazetka15

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

Miejska inauguracja roku szkolnego 2008-2009 odbyła się w Szkole Podstawowej nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej. Poprzedziła ją Msza św. w kościele Bożego Ciała.

Obecny na uroczystości prezydent Wojciech Kudelski zwracając się do uczniów i nauczycieli życzył w rozpoczynającym się roku szkolnym sukcesów. - Uczniom życzę bardzo dobrych ocen, a nauczycielom przede wszystkim szacunku ze strony swoich uczniów, a także cierpliwości w realizacji zawodowych planów - powiedział prezydent Siedlec.

Po uroczystej akademii przygotowanej przez Panie Beatę Wądołowską oraz Izabellę Janik odbyło się oddanie do użytku nowego boiska szkolnego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: prezydent Wojciech Kudelski, proboszcz parafii Bożego Ciała ks. kanonik Stanisław Wojteczuk, przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miasta Lech Poduch, naczelnik Wydziału Edukacji Sławomir Kurpiewski, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Ziemiński oraz dyrektor SP nr 10 Daniel Wiszniewski. Uroczystego poświęcenia obiektu dokonał ks. kanonik Stanisław Wojteczuk.

Nowoczesne, wielofunkcyjne boisko sportowe powstało w wyniku przebudowy dotychczasowego obiektu. W ramach inwestycji wykonano boisko do gry w piłkę ręczną oraz po dwa boiska do siatkówki i koszykówki. Obiekt został dodatkowo oświetlony, ogrodzony i jest monitorowany przez trzy kamery. Wartość przebudowy boiska wyniosła blisko 400 tysięcy złotych.

O godz. 12.00 nowy rok szkolny na uroczystości przygotowanej przez Panią Ewę Kosmalską nowy rok szkolny rozpoczęli uczniowie  klas 0-III