strona główna >gazetka1>gazetka2 >gazetka3>gazetka4>gazetka5>gazetka6>gazetka7>gazetka8

Rekolekcje wielkopostne

W dniach 29 i 30 marca 2007r przeżywaliśmy w szkole rekolekcje wielkopostne. W czwartek na sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie o tematyce wielkopostnej, które przygotowali uczniowie klas Va i VI a pod kierunkiem Pań: Wiesławy Czyrki, Barbary Matuszewskiej, Anny Zadanowskiej oraz Małgorzaty Kosyl.

W piątek, 30 marca, gościliśmy grupę kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. Zaprezentowali młodym widzom program artystyczny, na który składały się pieśni, piosenki oraz pantomima. Potrafili wciągnąć do wspólnego śpiewania uczniów a nawet nauczycieli. Oklaskom nie było końca, już teraz czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie za rok.