Bezpieczni na drodze

W dniu 19-10-2011 w Szkole Podstawowej nr 10 w Siedlcach odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego. Spotkanie rozpoczęło się od efektownego wjazdu radiowozem na teren szkoły Pana asp. Józefa Cabaja z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Dzieci miały możliwość zapoznania się z wyposażeniem policyjnego radiowozu, odbyła się także prelekcja dotycząca zasad ruchu drogowego. W spotkaniu udział wzięły dzieci z klas I-III.
   Była to również okazją do podsumowania szkolnego konkursu plastycznego dotyczącego zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 0-I. Autorzy najładniejszych prac zostali nagrodzeni. Fundatorem nagród była firma STATOIL, którą reprezentowała Pani Diana Rólka.

I miejsce    Krzysztof Mazur I d
     II miejsce   Anastazja Rogalska I e
     III miejsce  Wiktoria Pogonowska I b
     III miejsce  Mateusz Bonat I e

Wyróżnienia:    Maciej Grabowski I b,    Aleksandra Mielańczuk I e,   Amelia Gąsior 0 c.

Wszystkim gratulujemy