XXIII Festiwal

„Piosenki o Zdrowiu"

finał wojewódzki

28 maja 2013 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał wojewódzki XXIII Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Koncert zorganizowany został przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Na scenie zaprezentowali się uczestnicy z 16 szkół podstawowych i 16 gimnazjów z całego Mazowsza.

Uczniowie naszej szkoły, zdobywcy I miejsca w etapie powiatowym, reprezentowali powiat siedlecki wykonując piosenkę "Ustawa o zdrowiu".

Zespół złożony z uczniów:
    Marta Berczyńska IV a
    Urszula Troć IV a
    Anastazja Mazurek V a
    Dawid Szwejkowski V c
    Michał Filipek IV a
    Miłosz Kowalski IV a

przygotowały do występu panie:
Ewa Bielińska i Izabella Janik.

W kategorii szkół podstawowych wygrała Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim, natomiast trzecie miejsce przyznano Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Ogińskiej w Siedlcach.

Nagrody ufundowane przez sponsorów dla szkoły to monitor LCD oraz drukarka.

Serdecznie gratulujemy.