Rozmiar: 33209 bajtów          Rozmiar: 5687 bajtów

24 października odbyła się w naszej szkole coroczna, tradycyjna już uroczystość otrzęsin klas czwartych. W tym roku czwartoklasiści oraz ich wychowawczynie - panie Barbara Jaskólska, Alicja Osiak, Beata Wądołowska, Ewa Bielińska i Mariola Janiak , wraz z wychowankami wybrali się w kosmiczną podróż. Otrzęsiny odbyły się pod hasłem "Kosmiczna Galaktyka Wielka Dycha".

Podczas wyprawy uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w konkurencjach sprawnościowych i intelektualnych. Zabawy i konkurencje opracowały oraz prowadziły panie Grażyna Bańkowska, Elżbieta Kukawska, Sylwia Przybyłek, Ilona Prokopiuk, Joanna Wiszniewska, i Pan Sławomir Czubaszek. Bardzo pomocne podczas organizacji zawodów sprawnościowych okazały się uczennice z klasy VI a.

Uczniowie oprócz sprawności fizycznej musieli wykazać się wiadomościami w zakresie znajomości języka angielskiego, redagowania dialogu, zabłysnąć dobrą znajomością kierunków stron świata. Ocenie jury podlegały również prezentacje klas, w tym stroje. Na koniec uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości. Konkurencjom kibicowali licznie zebrani rodzice.

Na oklaski i gratulacje zasłużyli wszyscy uczniowie klas IV, stając się tym samym pełnoprawnymi "Czwartoklasistami".

Rozmiar: 19965 bajtów