Otrzęsiny klas IV

W dniu 27 października 2011 w szkole odbyła się tradycyjna impreza – “Otrzęsiny klas IV”. Była to impreza integracyjna, której celem było:
         - ntegracja zespołów klasowych,
         - wspólne działanie przy przygotowaniu prezentacji,
         - umożliwienie czwartoklasistom wykazania pomysłowości i inicjatywy,
         - umożliwienie czwartoklasistom wykazania pomysłowości i inicjatywy, przeprowadzenie konkursów wykorzystujących zdobytą na lekcjach wiedzę.

Impreza w tym roku odbyła się pod hasłem “Podróż na Daleki Wschód”, tematyka konkursów, stroje i dekoracje miała za zadanie przybliżenie uczniom kultury Dalekiego Wschodu.

“Otrzęsiny” prowadziła Pani Joanna Wiszniewska, a wspomagali ją Panie Ewa Kosmalska, Hanna Konasiuk, Anna Dobrzańska i Pan Kamil Wolski. Klasy czwarte wystąpiły pod opieką swoich wychowawców, Pań: Elżbiety Kukawskiej, Barbary Lewickiej, Magdaleny Sołtysiuk – Kruś oraz Edyty Lipińskiej.

Zespoły klasowe miały możliwość zaprezentowania się w 12 konkurencjach, wśród nich były konkurencje sportowe i zręcznościowe, ale i przyrodnicze i literackie. Większość konkurencji (tratwa, wyścigi rzędów, skakanie przez linę), wymagały współdziałania w zespołach. Bardzo ciekawe były prezentacje, które przygotowały poszczególne klasy. Po podliczeniu punktacji okazało się, że zwyciężyła klasa IVa, drugie miejsce zajęły klasy IVb i IVc a trzecie miejsce klasa IVd.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom udanej imprezy.