Orkiestra Dni Naszych

W dniu 6 marca w naszej szkole Orkiestra Dni Naszych zaprezentowała spektakl "Jak Kubuś został szeryfem". Zostać Szeryfem to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Główny bohater Kubuś musi pozytywnie zaliczyć szereg zadań - wykazać się ęstwem, wiedzą matematyczną, znajomością innych kultur, wreszcie musi sprawdzić się jako przyjaciel... Piosenki z płyty "Włoczykije", by w końcu przypiąć sobie gwiazdę szeryfa.

Od wielu lat Orkiestra Dni Naszych podróżuje po Polsce ze specjalnymi koncertami dla dzieci, po to by spotykać się osobiście z najmłodszymi słuchaczami. By razem pośpiewać, pokrzyczeć, przybić "piątkę". Przez lata zespół opracował cykl autorskich spektakli muzycznych opowiadających o przygodach sympatycznego Kubusia, podróżującego po świecie ze swoimi przyjaciółmi. Każdy spektakl to opowieść z pouczającym i często zaskakującym zakończeniem. Koncerty dla dzieci młodszych w wykonaniu Orkiestry Dni Naszych to nie tylko zabawa, ale szeroka profilaktyka zgodna z Narodowym Planem Działań na Rzecz Dzieci 2004-2012 (zdrowy tryb życia i zwiększanie jakości edukacji poprzez poznawanie świata).

Spektakl bardzo podobał się naszym wychowankom. Radośnie śpiewali wspólnie z muzykami i żywiołowo przeżywali przygody Kubusia. Dziękujemy Jurkowi Kobylińskiemu i jego przyjaciołom za wspaniałą zabawę.

Rozmiar: 21244 bajtów Rozmiar: 21244 bajtów