Obietnica zuchowa

W piątek 12 kwietnia 2013r. czternastu zuchów z Gromady Zuchowej "Wesoła Dziesiątka" działającej w naszej szkole złożyło Obietnicę Zuchową. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Komendant Hufca "Podlasie" w Siedlcach hm Zofia Kroll, dyrektor naszej szkoły Daniel Wiszniewski, rodzice oraz harcerze.

Drużynowa Agnieszka Woźniak przygotowała wiele ciekawych zadań, podczas których zuchy musiały wykazać się znajomością Prawa Zucha.

Moment złożenia Obietnicy Zuchowej był chwilą bardzo podniosłą. Zuchy składały ją na ogień - symbol ciepła i radości. Obietnicę Zuchową odebrała hm Zofia Kroll Komendant Hufca. Na znak złożenia Obietnicy zuchy otrzymały Znaczki Zucha oraz Pamiątki Obietnicy Zuchowej.

Zbiórkę zakończyły wesołe pląsy oraz wspólna z gośćmi iskierka przyjaźni. Ta uroczysta chwila na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Rozmiar: 16818 bajtów Rozmiar: 27720 bajtów Rozmiar: 20664 bajtów