Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada 2011r. w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Pani Anna Sieczkiewicz z biblioteki szkolnej przygotowała dla uczniów z klas drugich niespodziankę - spotkanie z bohaterami ulubionych bajek Misiem Uszatkiem i Kubusiem Puchatkiem.

Korzystając ze zgromadzonej literatury wspólnie z uczniami prowadząca przypomniała: kto to jest przyjaciel?, na czym polega przyjaźń? Oraz jakich przyjaciół mieli Kubuś Puchatek i Miś Uszatek.

Wiele radości uczniom sprawiła "misiowa gimnastyka" oraz zabawa ruchowa pt. "Stary niedźwiedź". Każdy z uczestników spotkania wykonał wydzierankę "Mój miś" oraz rozwiązał rebus, którego hasło brzmiało; "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". Celem zajęć było zachęcenie uczniów do czytania książek.