I Międzyszkolna Mała Liga z Języka Angielskiego

Dnia 09.05.2017 w naszej szkole odbyła się I edycja Międzyszkolnej Małej Ligi z Języka Angielskiego dla klas II-III. Organizatorami tego konkursu były nauczycielki języka angielskiego: p. Jowita Buńko i p. Małgorzata Pytlak przy współpracy SCDiDN w Siedlcach.

Uczniowie z siedleckich szkół podstawowych pisali test zawierający rozumienie fragmentów znanych bajek w języku angielskim, znajomość słownictwa i struktur gramatycznych.

Prace uczestników konkursu sprawdzała komisja w składzie: przewodnicząca: p. Wioleta Rucińska – Firasiewicz, nauczycielka I LO im. Bolesława Prusa i właścicielka FCE – Europejska Placówka Edukacyjna, oraz członkowie: p. Joanna Madej Borychowska – wykładowczyni języka angielskiego w Studium Języków Obcych na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach i p. Ewa Radzikowska – nauczyciel języka angielskiego w SP11 w Siedlcach. Sponsorami konkursu było Wydawnictwo Pearson oraz FCE – Europejska Placówka Edukacyjna.

Zwycięzcami I edycji Międzyszkolnej Małej Ligi z Języka Angielskiego dla klas II-III zostali: Julia Szaniawska SP12 (I miejsce), Aleksandra Belniak SP5 (II miejsce) i Hanna Maciak SP 9 (III miejsce).

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy chętnych uczniów z  klas II – III do wzięcia udziału w kolejnej edycji Małej Ligi z Języka Angielskiego  w przyszłym roku.