XII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

29 maja 2014r. w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie XII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej.

W tym roku szkolnym nasi uczniowie byli laureatami w siedmiu konkursach:

<>    Maksymilian Kiełek - I miejsce w konkursie matematycznym,
przygotowany przez Panią Edytę Lipińską

<>    Piotr Klepacki - II miejsce w konkursie matematycznym,
przygotowany przez Panią Edytę Lipińską,

<>    Aleksander Panasiuk - I miejsce w konkursie przurodniczym,
przygotowany przez Panią Grażynę Bańkowską

<>    Maksymilian Kiełek - III miejsce w konkursie polonistycznym,
przygotowana przez Panią Joannę Wiszniewską,

<>    Emilia Korycińska - III miejsce w konkursie religijnym,
przygotowany przez Panią Wiesławę Czyrkę.

<>    Aleksander Panasiuk - II miejsce w konkursie historycznym,
przygotowany przez Panią Zdzisławę Świętochowską.

<>    Anastazja Mazurek - I miejsce w konkursie muzycznym,
przygotowany przez Panią Izabellę Janik.

<>    Alicja Wielogórska - III miejsce w konkursie muzycznym,
przygotowany przez Panią Izabellę Janik.

<>    Piotr Klepacki - I miejsce w konkursie informatycznym,
przygotowany przez Panią Renatę Ciok.

Uroczystość rozpoczęła się od koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, wśród których miło nam było dostrzec naszych uczniów: Natalii Kosnowskiej grającej na fortepianie oraz Wiktorii i Jakuba Gurba grających na flecie i na gitarze.

Nagrody laureatom wręczali: Prezydent Miasta Siedlce Pan Wojciech Kudelski. Przewodniczący Rady Miasta Pan Henryk Niedziółka, Zastępca Dyrektora Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach Pani Sylwia Osipiuk oraz organizator konkursu, Pani dr Urszula Wyrzykowska-Dudek, Dyrektor Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz upominki - sprzęt sportowy. W klasyfikacji szkół biorących udział w konkursach I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach. II miejsce zajęła Szkołą Podstawowa nr 10 w Siedlcach, a III miejsce Szkołą Podstawowa nr 7 w Siedlcach.

Prezydent Wojciech Kudelski serdecznie pogratulował wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom odniesionych sukcesów. Podkreślił duże znaczenie jakie do edukacji przywiązuje samorząd Miasta Siedlce, starając się zapewnić wszystkim uczniom odpowiednie warunki do nauki i rozwijania zainteresowań. Pan Prezydent złożył wszystkim serdeczne życzenia kolejnych sukcesów edukacyjnych. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy