Międzyszkolna Liga Przedmiotowa rok szkolny 2010/2011

W dniu 19 maja 2011 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury  w Siedlcach odbyła się miła uroczystość podsumowująca IX edycję Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej organizowanej przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Nasi uczniowie byli laureatami w sześciu konkursach.

Oto nasi laureaci:

Przyroda

Antoni Sarnowski

Grażyna Bańkowska

Serdeczne życzenia i gratulacje laureatom, ich rodzicom, nauczycielom i dyrektorom złożył obecny na uroczystości Prezydent Miasta Siedlce Pan Wojciech Kudelski.

Nagrody i dyplomy wręczyli Pani Urszula Wyrzykowska – Dudek, Dyrektor SCDiDN oraz Pan Sławomir Kurpiewski, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Siedlce.

W ogólnej klasyfikacji szkół zajęliśmy w tym roku szkolnym IV miejsce. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach.

Gratulujemy wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom.