XI Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

16 maja 2013 r w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie XI już edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Organizatorem konkursów jest Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach ma w tym roku 4 laureatów:

<>    Maksymilian Kiełek - I miejsce w konkursie matematycznym,
przygotowany przez Panią Edytę Lipińską,

<>    Kornel Jurzyk - II miejsce w konkursie matematycznym,
przygotowany przez Panią Dorotę Saj

<>    Aleksandra Ilczuk - III miejsce w konkursie plastycznym,
przygotowana przez Panią Ewę Bielińską,

<>    Szymon Wierzbicki - III miejsce w konkursie historycznym,
przygotowany przez Panią Barbarę Jaskólską.

Łącznie zorganizowano 12 konkursów. W klasyfikacji szkół pierwsze miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Siedlce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach.

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez Zastępcę Prezydenta Miasta Siedlce Panią Annę Sochacką, Dyrektora SCDiDN Panią Urszulę Wyrzykowską - Dudek oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Pana Sławomira Kurpiewskiego.

Pani Wiceprezydent Anna Sochacka serdecznie pogratulowała wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i dyrektorom.