III wiosenny konkurs piosenki obcojęzycznej
„MOJA ULUBIONA PIOSENKA"

21 marca 2014 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Siedlcach odbył się III WIOSENNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ "MOJA ULUBIONA PIOSENKA". Organizatorami konkursu od trzech lat jest Publiczne Gimnazjum nr 2 oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Konkurs jest skierowany do młodych i utalentowanych wokalistów, uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Oprócz popularyzacji języków obcych stanowi doskonałą zabawę. W tym roku, ze względu na to, iż odbywał się pierwszego dnia wiosny, połączony był z widowiskowym paleniem Marzanny.

W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. Miło nam poinformować, że wypadły świetnie, zostając laureatami konkursu.

Duet - Marta Berczyńska z klasy V a oraz Dawid Szwejkowski z klasy VI c za wykonanie włoskiej piosenki "Felicita" z repertuaru Albano i Rominy Power zostali laureatami I miejsca.

Chłopcy z klasy VI a - Sebastian Daukszo, Sebastian Pawliński oraz Łukasz Żuk wykonali piosenkę "Don't worry, be happy" z repertuaru Bobby'ego McFerrina i uzyskali III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zdjęcia: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Siedlcach

Rozmiar: 20207 bajtów