strona główna >gazetka nr 1 >gazetka2 >gazetka 3

Konkurs "Szkoł@ w sieci" rozstrzygnięty

W gronie zwycięzców Zbigniew Stąsiek - dyrektor siedleckiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie (pierwszy z lewej)       i Jarosław Stelingowski, właściciel Firmy Mynthos (pierwszy z prawej) - nasz sponsor

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, Gimnazjum w Żelechowie oraz Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim to zwycięzcy konkursu "Szkoł@ w sieci" na najciekawszą i najlepiej prowadzoną szkolną stronę internetową.

Uroczyste wręczenie nagród

Arek Perka z cenną nagrodą

Zajęliśmy I miejsce w kategorii szkół podstawowych i w nagrodę otrzymaliśmy komputer od firmy "Myntos Komputer".

Podczas rozstrzygnięcia konkursu, które odbyło się 9 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, nagrody wręczyli przedstawiciele organizatorów: redaktor naczelny "Tygodnika Siedleckiego" Krzysztof Harasimiuk, dyrektor siedleckiej delegatury Kuratrorium Oświaty, Zbigniew Stąsiek oraz właściciel firmy "Mynthos Komputer"  Jarosław Stelingowski. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na degustację jogurtów z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej  w Siedlcach.

Dziękujemy firmie Mynthos za sponsoring.

MYNTHOS Komputer , ul. Floriańska 21 A, Siedlce

tel/fax. 25 644-03-62, biuro@mynthoskomputer.com