Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

W dniu 22 czerwca 2011 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godz. 8.30 w kościele parafialnym Bożego Ciała odbyła się msza święta, a bezpośrednio po mszy świętej, odbyła się uroczystość w sali gimnastycznej.

Uroczystość rozpoczęła się od okolicznościowych przemówień. Dyrektor Szkoły, Pan Daniel Wiszniewski odczytał list na zakończenie roku szkolnego  Minister  Edukacji Narodowej
Katarzyny Hall. Pan Dyrektor złożył gratulacje wszystkim uczniom  i rodzicom, podziękował za roczna pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi, życzył uczniom wspaniałych, bezpiecznych wakacji.  Przewodniczący Rady Miasta Pan Piotr Karaś pogratulował szkole dobrych wyników nauczania, uzyskania zaszczytnego tytułu „Szkoły Odkrywców Talentów”, zapewnił o trosce siedleckich samorządowców  o dobro miejskiej oświaty. Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Piotr  Ziemiński podziękował nauczycielom  i życzył im udanego urlopu. Dyrektor Szkoły serdecznie podziękował Panu Piotrowi Ziemińskiemu za  długoletnią pracę w Radzie Rodziców, w tym od 7 lat jako jej przewodniczący. Pan Dyrektor podziękował również nauczycielom, którzy od września nie będą już pracować w naszej szkole” Pani Marioli Janiak, Panu Rafałowi  Chybowskiemu oraz Księdzu Sławomirowi Bylinie.

Po części oficjalnej, ślubowaniu uczniów klas VI; przekazaniu sztandaru piątoklasistom oraz wręczeniu nagród książkowych najlepszym uczniom, odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas VI pod opieką Pań: Barbary Lewickiej, Elżbiety Kukawskiej, Edyty Lipińskiej, Grażyny Bańkowskiej oraz Izabelli Janik. Część artystyczna bardzo nam się podobała, wykonawców nagrodzono gromkimi brawami.

O godz. 12.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0-III. Po przemówieniach Pana Dyrektora oraz Pani Urszuli Misiak, wiceprzewodniczącej  Rady Rodziców, uczniom klas III, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe. Część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IIc pod opieką Pań Agnieszki Woźniak i Doroty Szkopek została nagrodzona głośnymi brawami. Zaprezentowany przez dzieci taniec został nagrodzony na Przeglądzie Twórczości Dziecięcej, gdzie dzieci zdobyły II miejsce.

Życzymy wspaniałych wakacji.