Uroczyste zakończenie
roku szkolnego 2013/2014

Czas nauki za nami. Po 10 miesiącach wytężonej pracy, 27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Dyrektor szkoły Pan Daniel Wiszniewski w okolicznościowym przemówieniu, odczytał list Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka skierowany do uczniów, w którym przypomina dzieciom o rozważnym i bezpiecznym zachowaniu podczas wakacyjnych zabaw.

Pan dyrektor pogratulował uczniom sukcesów w nauce oraz w konkursach i zawodach. Podziękował gronu pedagogicznemu za wiele inicjatyw i wytężoną pracę podkreślając mocno osobisty wkład każdego w tworzenie życia naszej szkoły. Słowa uznania oraz gorące podziękowania skierował podczas pożegnania odchodzących na emeryturę - Pani wicedyrektor Zdzisławy Anny Świętochowskiej, Pani wicedyrektor Marii Dąbrowskiej oraz Pani Mirosławy Mędrzyckiej.

Uroczystość była także okazją do wręczenia nagród książkowych za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie tegorocznym absolwentom.

Na zakończenie uczniowie klas szóstych pożegnali się z nauczycielami i młodszymi kolegami zabawną dramą prezentującą przeżycia „szkolnego pechowca".

Życzymy wszystkim UDANYCH WAKACJI

Zapraszamy też do obejrzenia filmu na www.youtube.com/watch?v=k_6GI-ct2YM