Uroczyste zakończenie
roku szkolnego 2012/2013

W dniu 28 czerwca 2013 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Po mszy świętej w kościele Bożego Ciała, o godz. 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku dla klas IV - VI. Uroczystość była przygotowana przez uczniów klas szóstych, pod opieką Pani Beaty Wądołowskiej. Oprawę muzyczną opracowała Pani Izabella Janik. Dyrektor Szkoły, Pan Daniel Wiszniewski podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę, która zaowocowała wysokim wynikiem ze sprawdzianu klas szóstych oraz wieloma sukcesami w konkursach.

Uczniom klas VI, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe. Część artystyczną, w której wystąpili uczniowie klas szóstych publiczność nagrodziła burzliwymi oklaskami.
O godz. 12.30 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 0 - III. Najlepszym uczniom klas III wręczono nagrody książkowe. Piękną część artystyczną nagrodzono gromkimi brawami.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji

Rozmiar: 20769 bajtów