Hej!  Kolęda, kolęda ...

15 stycznia już po raz trzeci Publiczne Gimnazjum nr 2 imienia Gabriela Narutowicza w Siedlcach zorganizowało koncert pod hasłem "Kolędy Pokoleń". Tegorocznej imprezie przyświecało motto "Kolędy lepiej śpiewać, niż słuchać, lepiej razem, niż osobno". Celem przedsięwzięcia było zacieśnienie więzi międzypokoleniowej oraz podtrzymanie tradycji wspólnego kolędowania.

Wśród występujących były przedszkolaki z Przedszkola nr 27 w Siedlcach, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 panią Agnieszką Szymani, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10, gimnazjaliści Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz seniorzy, czyli chór "Melodia" pod kierunkiem Eleonory Semczyszyn działający przy siedleckim oddziale Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Występy dzieci i młodzieży oklaskiwali również ich rodzice, którzy przybyli, by wspierać swe pociechy w tak emocjonującym dla nich wydarzeniu.

Źródło: www.siedlce.pl