w Siedlcach

W czwartek 28 marca popularny program śniadaniowy "Kawa czy Herbata" zagościł w Siedlcach. Głównym tematem relacji na żywo była ekologia, nie zabrakło również atrakcji turystycznych miasta.

W programie tym pokazano działania samorządu siedleckiego na rzecz ochrony środowiska, w tym zbiórki elektrośmieci. W programie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Mieliśmy okazję pokazać nasze zaangażowanie dotyczące edukacji ekologicznej odbywającej się między innymi przez akcje zbierania elektrośmieci, makulatury, baterii i tworzyw sztucznych raz udział w różnorodnych konkursach ekologicznych.

Wyemitowano również dwa felietony promujące walory turystyczne i ekologiczne miasta. W drugim felietonie pokazano fragment zajęć w sali przyrodniczej oraz wypowiedź Pani Edyty Wawryniuk, nauczycielki przyrody.

Osoby zainteresowane mogą obejrzeć cały program, który jest dostępny pod adresem: