Informacja dla rodziców dzieci urodzonych w latach 2004-2006

na temat realizacji obowiązku szkolnego

i przygotowania przedszkolnego dzieci
w roku szkolnym 2011/2012

1. Rodzice  dzieci urodzonych w 2006r. mają obowiązek zapisać je na zajęcia rocznego przygotowania przedszkolnego (klasa 0). Mogą wybrać szkołę lub przedszkole.
  2. Rodzice  dzieci urodzonych w 2005r. podejmują decyzję o posłaniu dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej albo na zajęcia rocznego przygotowania przedszkolnego (klasa 0) w szkole lub w przedszkolu.
  3. Rodzice dzieci urodzonych w 2004r. mają obowiązek zapisania dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Zapisy w sekretariacie szkoły w godz.7:30 – 15:30  tel. 256329599. Zapisy prowadzi sekretarz szkoły Pani Anna Grabelska.

Oferujemy:

·         szkołę bezpieczną, brak barier architektonicznych, toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych

·         cykliczne konsultacje pedagogiczne i logopedyczne

·         opiekę pedagogów szkolnych i pielęgniarki szkolnej

·         możliwość korzystania ze świetlicy szkolnej w godzinach od 700 do 1700

·         gorące posiłki w szkolnej stołówce w przystępnej cenie (2,80 zł w roku szk. 2010/2011)

·         realizację programu wychowawczego i szkolnego programu profilaktyki

·         naukę języka angielskiego od I klasy, koło języka rosyjskiego

·         zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  od klasy I dla uczniów, którzy mają trudności w  nauce

·         gimnastykę korekcyjną od klasy I

·         wycieczki krajoznawcze, wyjścia do kina, muzeum, koncerty, zielone szkoły

·         3 nowoczesne pracownie komputerowe z dostępem do Internetu