Zbieraj Elektrośmieci i Baterie z 10!

Pragniemy zaprosić wszystkich do włączenia się w akcję zbierania elektrośmieci i baterii  organizowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 10

im. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach .

Nasza akcja to wymóg drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu  „Drugie Życie Elektrośmieci”. Celem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży oraz społeczności lokalnych. Akcja ta ma na celu zmniejszenie obciążenia naszego ekosystemu- zbiórkę ZSEE oraz zużytych baterii. W konkursie bierze udział ponad 200 zespołów, w tym również „Debiutanci z 10”.  Zespół z SP 10 w Siedlcach liczy 10 osób. Są to uczniowie klas V i VI, którzy już od października prowadzą akcję edukacyjną i promocyjną na terenie swojej szkoły. Jednak oprócz zaangażowania uczniów z „10”  liczą również na pomoc mieszkańców naszego miasta. Zapraszamy do udziału w akcji.

WIELKA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI I BATERII

ODBĘDZIE SIĘ DNIA 20 KWIETNIA (piątek)

NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR.10 W SIEDLCACH

(przy ulicy Mazurskiej 10)

8 00 - 15 00

O NASZEJ PLANECIE MYŚLIMY, MY-DZIECI, WIĘC ZBIERAJ Z NAMI ELEKTROŚMIECI!!!