Choinka
     szkolna

2 lutego 2014 był wyjątkowy dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem Choinka Szkolna.

O godz. 9.00 pięknie udekorowana sala gimnastyczna wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy z klas 0 - III. Obowiązywały karnawałowe stroje. Parkiet wypełniły wróżki, księżniczki, czarownice, kowboje, Indianie, karatecy, policjanci i wiele innych postaci. O oprawę muzyczną i dobrą atmosferę dbał dj, który proponował dzieciom zabawy taneczne. Rodzice przygotowali w salach lekcyjnych pyszny, słodki poczęstunek.

Po godz. 13.00 rozpoczęła się dyskoteka dla uczniów klas starszych. Na sali zagościły gorące rytmy i gorąca atmosfera. Czas miłej zabawy minął bardzo szybko i dał zastrzyk energii do pracy w drugim semestrze nauki.

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniach i organizacji Choinki.