Pożegnalny bal
sześcioklasistów

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest Pożegnalny Bal Szóstych Klas, który odbył się   19 czerwca. Organizatorami balu byli uczniowie klas szóstych oraz ich rodzice. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, a wśród nich dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. W czasie tego wyjątkowego wieczoru, uroczyście ubrani uczniowie w otoczeniu pięknie udekorowanej sali, spotykali się aby świętować zakończenie nauki w naszej szkole.

Zabawa była przednia a poczęstunek przygotowany przez rodziców pokrzepiający i słodki. Wszyscy na pewno będą mieli piękne wspomnienia...

Wieczór był bardzo udany, także dzięki zaangażowaniu Rodziców, którym w imieniu naszych podopiecznych BARDZO serdecznie dziękujemy!