Apel podsumowujący

osiągnięcia i sukcesy uczniów w II semestrze

W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2012/2013 odbył się apel podsumowujący osiągnięcia i sukcesy uczniów w II semestrze. Wicedyrektor szkoły pani Zdzisława Świętochowska złożyła gratulacje uczniom, którzy otrzymali najwyższą średnią ocen w szkole, czyli 5,5 i powyżej oraz wyróżniła klasy z najwyższą średnią.

Następnie nauczyciele - organizatorzy wręczyli dyplomy, nagrody i puchary za osiągnięcia i sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.

Na zakończenie pani wicedyrektor podziękowała nauczycielom za zaangażowanie i pracę w przygotowanie uczniów. Wyróżnionym uczniom, zwłaszcza klas VI złożyła gratulacje i podziękowanie za godne reprezentowanie szkoły podczas konkursów i zawodów sportowych.