strona główna >gazetka1>gazetka2 >gazetka3>gazetka4>gazetka5>gazetka6>gazetka7>gazetka8>gazetka 9>gazetka10>gazetka11

Goście z Baranowicz.

Od 3 do 10 grudnia 2007r gościliśmy grupę młodzieży z zaprzyjaźnionej z nami Społecznej Szkoły Polskiej w Baranowiczach. 9 uczniów pod opieką Pani Dyrektor Elżbiety Dołęgi – Wrzosek oraz Pani Magdaleny Michałek przez tydzień mieszkało w domach polskich rodzin. Program pobytu był bardzo napięty. Codziennie odbywały się lekcje języka polskiego, geografii, matematyki i historii. Nasi goście zwiedzali miasto i siedleckie muzea. W czwartek gościli u Prezydenta Miasta Siedlce Pana Wojciecha Kudelskiego, wzięli udział w imprezie „Gwiazdka Mikołaja”. W sobotę byli na całodziennej wycieczce w Warszawie, gdzie zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Pałac Wilanowski. Zapraszamy w przyszłym roku. Dziękujemy serdecznie rodzinom, które gościły uczniów Szkoły w Baranowiczach oraz nauczycielom, którzy prowadzili dla nich zajęcia.