Konkurs piosenki

w języku angielskim

Dnia 11.06.2013r w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki w języku angielskim. Podczas konkursu uczniowie z klas IV-VI zaprezentowali swoje ulubione piosenki w języku angielskim. Uczestnicy konkursu oceniani byli przez jury w skład którego wchodzili: Pani Izabella Janik, Pani Ewa Bielińska oraz Pani Mariola Janiak.

Publiczność bardzo żywiołowo reagowała na występy poszczególnych wykonawców.

Jury w kategorii soliści nagrodziło następujące uczennice:

• I miejsce - Zosia Żądełek za piosenkę "It`s my life" - Bob Jovi
  • I miejsce - Marta Berczyńska za piosenkę "Hallelujah" - Alexandra Burke
  • II miejsce - Alicja Wielogórska za piosenkę "La Isla Bonita" - Madonna
  • III miejsce - Natalia Soćko za piosenkę "Waving flag" - K`naan

W kategorii zespoły zwyciężyli:

• I miejsce: Klaudia Księżpolska i Paulina Aftyka za piosenkę "Diamonds" - Rihanna
  • II miejsce: Aleksandra Ilczuk i Julia Mańkowska za piosenkę "Stay" - Rihanna
  • II miejsce: Kamila Misiak i Agnieszka Leśniak za piosenkę "I follow the rivers" - Lykke Li
  • III miejsce: Martyna Sowa, Weronika Makarczuk, Oliwa Gadomska - "I knew you were trouble" - Tylor Smith

Zwycięzcy zostali nagrodzeni książkami z serii Readers

Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego: Jowita Buńko, Małgorzata Pytlak, Ilona Prokopiuk, Monika Pernach.

Rozmiar: 20368 bajtów