Warsztaty ekologiczne

„Eko - energetyczni"

W środę 27 listopada 2013 uczniowie klas VI uczestniczyli w warsztatach ekologicznych pod hasłem "Eko - energetyczni". Pracowaliśmy w kilkuosobowych zespołach. Trzygodzinne spotkanie z trenerami fundacji "Alter - eko" rozpoczęło się od części teoretycznej. Nasza wiedza o różnych źródłach energii została usystematyzowana i rozszerzona. Kolejnym etapem zająć był konkurs - zabawa. Było przy tym wiele emocji i radości.

W ostatniej części, podczas wspólnej pracy stworzyliśmy "Super- baner", przedstawiający znane i wykorzystywane źródła energii przyjaznej środowisku. To były owocne i ciekawie spędzone godziny. Zajęcia odbyły się w Pracowni Promocji Odnawialnych Źródeł Energii znajdującej sie w naszej szkole.

GALERIA   „Warsztaty: Eko - energetyczni "